O firmie

Koła meblowe, obrotowe, stałe, pełne. Zestawy kołowe.

Witamy na oficjalnej stronie firmy GASA. Początki funkcjonowania naszej firmy sięgają 2015 roku. Właściciele do dziś rozszerzają swoją działalność poprzez wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Od samego początku działalności firma dynamicznie się rozwija i gromadzi masę zadowolonych klientów. Posiadamy z swojej kadrze samych wykwalifikowanych specjalistów, którzy są wizytówka naszej firmy. Zasięg działalności firmy obejmuje całą Polskę oraz kraje zagraniczne. Mamy bardzo bogaty asortyment, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

 

Firma cały czas poszerza swój asortyment o nowe zestawy kołowe i zestawy przemysłowe. Głównym celem firmy GASA jest spełnienie oczekiwań i potrzeb najbardziej wymagających klientów oraz profesjonalna obsługa w celu idealnego dopasowania do preferencji klienta.

 

W swojej szerokiej ofercie posiadamy zestawy przemysłowe, zestawy kołowe, koła meblowe, koła pełne z gumy, koła stałe żeliwne, rolki paletowe oraz narzędzia ogrodnicze.

 

Koło meblowe ma zastosowanie przy produkcji oraz użytkowaniu produktów meblarskich. Koło stałe lub koło obrotowe może być wykorzystane do mebli kuchennych, sypialnianych czy krzeseł obrotowych. Koła stałe żeliwne mają zastosowanie do wszelkiego rodzaju przemysłu, posiadają udźwig do 750 kg, więc nadadzą się idealnie do maszyn, kontenerów czy wózków. W ofercie znajdują się koła do taczek koła i kółka pneumatyczne w obudowach stałych i skrętnych, koła i kółka przystosowane do dużych obciążeń oraz koła do rusztowań. Do wyboru są również koła pełne z gumy. Koła które posiadamy mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle: ogrodniczym, spożywczym, rolniczym, metalowym i innych. Specjalnie dla naszych klientów udostępniamy szeroki wybór różnych rodzai kół, posiadamy zarówno koła stałe jak i koła obrotowe. Koło meblowe może być użyte zarówno do krzeseł jak i mebli takich jak szafki czy stoliki. W naszej ofercie koła meblowe występują w ponad 20 rodzajach, zarówno jako koła stałe jak i koła  obrotowe. 

 

Nasza firma pomoże w wyszukaniu odpowiednich kół zgodnie z wymaganiami klienta. Dokładnie wyliczymy jaki typ koła będzie odpowiedni do ciężaru ładunku wraz z ciężarem pojazdu. Firma GASA posiada fachowe doradztwo oraz bardzo szybko realizuje zamówienia. Staramy się zawsze odpowiadać na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej działalności. Koła wykonane są z wysokiej jakości materiałów co nadaje im estetyczny wygląd oraz wysoką wytrzymałość. Produkty wyróżniają się tym że, nie niszczą i nie brudzą podłoża po którym się poruszają. Koło stałe jak i koło obrotowe dostępne są w różnych średnicach i kształtach, pozwala to na odpowiedni dobór do danego produktu.

 

Oprócz kół, w naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia ogrodnicze takie jak szpadel, widły, łopaty do śniegu, siekiery, młotki saperki czy grabie.  Posiadamy również piece kominkowe, wózki platformowe, wózki ręczne i taczki.

 

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.